Sakızlı Şeker Patlama-Maç 3

Eşleştirme Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAMMYY

Sakızlı Şeker Patlama-Maç 3 indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Sakızlı Şeker Patlama ile aynı renkte olan öğelerin her biri eşleştirerek daha başarılı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Sakızlı Şeker Patlama, sevgi ve neşe dolu ücretsiz bir maç üç bulmaca oyunudur. Burada yer alan içeriklerin her birini kullanarak ilerleyeceğiniz Sakızlı Şeker Patlama oyunu, akıllı cihazınızda oldukça küçük bir alan kaplar. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir sorun yaşamadan sunulan içeriklerin her birini değerlendirebilirsiniz. Birbirinden sevimli desenlerde öğelerin yer aldığı Sakızlı Şeker Patlama oyununda, birbirinin aynı olan öğeleri eşleştirerek hızla ilerleme kat edebilirsiniz.

Oyunun her bir seviyesinde farklı eşleştirme öğeleri ile karşılaşacaksınız. Bunların her biri ile heyecan verici anlar yaşayabilirsiniz. Uygulama mağazasının en çok indirilen oyunları arasında yer alan Sakızlı Şeker Patlama ile akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Crush şeker mücevherlerinin kombinasyonlarını birleştirin veya kimin en yüksek puanı alabileceğini görmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun. Arkadaşlarınızdan daha yüksek skor elde etmek için taktiklerinizi kullanın. Mücevherleri eşleştirmek o kadar heyecan verici ki, bu bağımlılık yapıcı ücretsiz üç oyununu oynamaktan vazgeçmek istemeyeceksiniz. Her bir seviyede belirli bir hedefiniz olacak, yalnızca hedefleri tamamlayın ve büyük ödüller kazanmanın heyecanını yaşayın. Birbirinden farklı özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Sakızlı Şeker Patlama ile akıllı cihazınızı çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Sakızlı Şeker Patlama indir

Platformda yer alan öğelerin her birini patlatmak için 3 veya daha fazla aynı renk mücevher mücevher eşleştirin. Eşleştirmeler size isabetli adımlar atmanız konusunda yardımcı olur. Yeterince yıldız almak ve yeni haritaların kilidini açmak için Pass seviyesini değerlendirebilirsiniz. Kolayca para toplamak için en iyi şekilde eşleştirme yapın ve güçlendiriciler satın alarak oyun alanında ilerleme kat edebilirsiniz. Pass seviyeleri, maç oyununu kazanmana yardımcı olacak tatlı sevimli arkadaşların kilidini açarak daha uzun süre oyun içerisinde ilerleme kat edebilirsiniz. Dünyaya turnuvaya katılın, tüm dünyadaki arkadaşlarınızla yarışın, kazanan cömert ödüller kazanacak.

Yüzlerce zorlu bölüm ve tatlı haritaları eşleştirmeniz gerekiyor. Eşleştirmeler size büyük ödüller sunar. Bu ödüllerin her birini toplayarak oyun içerisinde ilerleme kat edebilirsiniz. Kumbara ile yeni maç oyunu size ücretsiz para verebilir. Süper eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun deneyimi yaşamak için daha fazla beklemenize gerek yoktur. Yüzlerce zorlu ve eşsiz maç-3 seviyesini değerlendirerek oyun alanında nefes kesen anlar yaşamaya hazır olun.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Sakızlı Şeker Patlama-Maç 3 indir